porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Łęknica » Dostawcy prądu Łęknica

Dostawcy prądu Łęknica

Jak wybrać najtańszego dostawcę energii elektrycznej?

Zamierzając znaleźć najtańszego dostawcę prądu, trzeba zwrócić uwagę na kilka kwestii. Najistotniejsze z nich to cena za energię czynną, wysokość miesięcznych opłat handlowych, wysokość miesięcznych kosztów dodatkowych. Te kwestie mają największy wpływ na wysokość rachunków za energię elektryczną. W związku z tym przy poszukiwaniu nowego dostawcy energii trzeba sprawdzać nie tylko koszt 1 kWh energii elektrycznej, ale także pozostałych składowych ostatecznego rozliczenia.

Co jest potrzebne do zmiany sprzedawcy prądu?

W przypadku, gdy chcesz zmienić sprzedawcę prądu, potrzebne będą takie dokumenty jak dowód osobisty, aktualna umowa ze sprzedawcą energii elektrycznej, rachunki za ostatnie okresy rozliczeń. Pozwolą one wybranemu sprzedawcy prądu zweryfikować dane oraz sporządzić umowę do podpisania i inne niezbędne dokumenty. Po podpisaniu umowy z nowym, najtańszym dostawcą energii elektrycznej oraz upoważnienia zajmie się on pozostałymi formalnościami, w tym wymówieniem starej umowy.

W mieście Łęknica Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy