porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Leśnica » Dostawcy prądu Leśnica

Dostawcy prądu Leśnica

Gdzie szukać najtańszych dostawców energii elektrycznej?

W sytuacji, kiedy chcesz zmienić sprzedawcę energii elektrycznej na tańszego, niezbędne będą Ci informacje o dostępnych ofertach różnych firm. Najlepszym ich źródłem są w związku z tym wszelkie rankingi ofert sprzedawców prądu. Aby z nich skorzystać, wystarczy jedynie wskazać takie dane jak miejscowość, ilość zużywanej energii na rok. Informacje te umożliwią wygenerować listę różnorodnych dostawców prądu wraz z ich ofertami, cenami oraz dodatkowymi wariantami. Oferty sprzedawców energii elektrycznej możesz także poznać, osobiście odwiedzając ich placówki sprzedaży.

Czy można zmienić dystrybutora prądu?

W naszym kraju można jedynie zmienić sprzedawcę energii elektrycznej, natomiast zmiana dystrybutora energii jest niemożliwa. Decydując się na takie rozwiązanie, trzeba w związku z tym zawrzeć dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą energii elektrycznej, z kolei drugą z dystrybutorem. Oznacza to jednocześnie, że po wyborze innego sprzedawcy prądu niż dystrybutor dostarczane rachunki będą pochodziły z dwóch innych firm. Powodem tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje energię elektryczną, a dystrybutor ją dostarcza za pomocą własnej infrastruktury.

W mieście Leśnica Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy