porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Limanowa » Dostawcy prądu Limanowa

Dostawcy prądu Limanowa

Czy zmienienie sprzedawcy energii jest trudna?

Nie musisz się bać zmiany dostawcy energii na tańszego. Proces ten jest niezwykle łatwy. W pierwszej kolejności wymaga wybrania właściwej oferty, a tym samym najtańszego dostawcy prądu. Potem podpisujesz z nim umowę oraz udzielasz mi upoważnienia do przeprowadzenia procesu zmiany dostawcy. Dzięki temu to on zajmuje się pozostałymi sprawami. Dodatkowo trzeba, pamiętać, że zmiana sprzedawcy energii zawsze jest całkowicie bezpłatna. Bez względu na to, czy przeprowadzana jest samodzielnie, czy za pomocą pełnomocnictwa.

Czy zmieniając sprzedawcę energii konieczna jest zmiana licznika?

Liczniki energii elektrycznej należą do Operatora Systemu Dystrybucyjnego. W związku z tym podczas zmiany dostawcy energii elektrycznej najczęściej nie jest wymagana wymiana licznika na nowy. Zamontowanie nowego licznika wymagane jest wyłącznie wtedy, kiedy wybrana oferta jest taryfą dwustrefową, a zainstalowany licznik nie był przystosowany do mierzenia prądu w dwóch strefach. Bez względu na to zainstalowanie nowego licznika w takim przypadku jest nieodpłatne.

W mieście Limanowa Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy