porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Lipno » Dostawcy prądu Lipno

Dostawcy prądu Lipno

Czy zmienienie dostawcy prądu jest trudna?

Nie musisz się bać zmiany dostawcy energii elektrycznej na tańszego. Proces ten jest niezwykle prosty. Najpierw wymaga wybrania odpowiedniej oferty, a tym samym najtańszego dostawcy energii. Potem zawierasz z nim umowę oraz udzielasz mi pełnomocnictwa do przeprowadzenia procedury zmiany sprzedawcy. Dzięki temu to on zajmuje się pozostałymi kwestiami. Co więcej trzeba, pamiętać, że zmienienie sprzedawcy energii elektrycznej zawsze jest całkowicie darmowa. Bez względu na to, czy przeprowadza się ją osobiście, czy za pomocą upoważnienia.

Czy zmieniając dostawcę energii elektrycznej konieczna jest wymiana licznika?

Liczniki prądu należą do Operatora Systemu Dystrybucyjnego. W związku z tym podczas zmiany sprzedawcy energii elektrycznej najczęściej nie jest konieczna wymiana licznika na nowy. Zamontowanie nowego licznika potrzebne jest jedynie wtedy, kiedy wybrana oferta jest taryfą dwustrefową, a obecny licznik nie był przystosowany do mierzenia prądu w dwóch strefach. Bez względu na to zamontowanie nowego licznika w takiej sytuacji jest nieodpłatne.

W mieście Lipno Twój domyślny dostawca prądu to Energa. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy