porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Łomianki » Dostawcy prądu Łomianki

Dostawcy prądu Łomianki

Jak wybrać najtańszego sprzedawcę prądu?

Chcąc znaleźć najtańszego dostawcę prądu, należy zwrócić uwagę na kilka elementów. Najważniejsze z nich to cena za energię czynną, wysokość miesięcznych kosztów handlowych, wysokość comiesięcznych opłat dodatkowych. Te czynniki mają największy wpływ na wysokość faktur za energię. W związku z tym przy szukaniu nowego dostawcy energii trzeba analizować nie tylko koszt kWh energii elektrycznej, ale dodatkowo pozostałych składowych ostatecznego rachunku.

Mapa dostępnych do wyboru dostawców energii elektrycznej

Dostępni do wyboru sprzedawcy energii elektrycznej uzależnieni są przede wszystkim od działającego w danym terenie Polski dystrybutora energii, ponieważ muszą oni posiadać z nimi podpisane umowy. Kwestia ta nie sprawia natomiast, że wybór najtańszego sprzedawcy jest ograniczony. Przykładowo w województwie warmińsko-mazurskim, w którym energię dystrybuuje Energa, funkcjonuje prawie 160 firm świadczących usługi sprzedaży prądu. Listę dostępnych do wyboru sprzedawców znaleźć można między innymi na portalach Operatorów Systemu Dystrybucyjnego.

W mieście Łomianki Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy