porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Lubraniec » Dostawcy prądu Lubraniec

Dostawcy prądu Lubraniec

Czemu warto zmienić dostawcę energii elektrycznej?

Koszty związane z prądem stanowią dużą część kosztów w każdym domu. Jedną z wielu metod na ich zmniejszenie jest zmienienie dostawcy prądu. Opcja ta umożliwia wybrać najlepszą ofertę z dostępnych na rynku. Najtańszy dostawca energii elektrycznej to z kolei gwarancja obniżenia miesięcznych rachunków za prąd nawet o kilkadziesiąt złotych, czyli przez dwanaście miesięcy nawet o kilkaset złotych. W związku z tym wystarczy sprawdzić, który dostawca energii elektrycznej jest najtańszy, aby móc oszczędzać.

Czy można zmienić dystrybutora energii?

W Polsce można jedynie zmienić dostawcę energii, z kolei zmiana dystrybutora prądu jest niemożliwa. Wybierając takie rozwiązanie, trzeba wobec tego podpisać dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą prądu, natomiast drugą z dystrybutorem. Oznacza to także, że po wyborze nowego sprzedawcy energii niż dystrybutor dostarczane rachunki będą pochodziły z dwóch różnych firm. Powodem tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje prąd, a dystrybutor ją dostarcza z wykorzystaniem własnej infrastruktury.

W mieście Lubraniec Twój domyślny dostawca prądu to Energa. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy