porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Międzyrzecz » Dostawcy prądu Międzyrzecz

Dostawcy prądu Międzyrzecz

Kim są alternatywni dostawcy energii elektrycznej?

Alternatywni dostawcy energii elektrycznej to firmy, które zajmują się tylko sprzedażą energii. Nie są oni wobec tego jego dystrybutorami. Bardzo często najtańszy dostawca prądu to właśnie alternatywny sprzedawca. W związku z tym zawarcie z nim umowy jest idealnym sposobem na zmniejszenie rachunków za energię. Do najbardziej znanych alternatywnych sprzedawców prądu zaliczyć można takie firmy jak między innymi: Fortum, Polenergia, Plus, PKP Energetyka, Audax Renovables, EWE Energia.

Mapa dostępnych do wyboru dostawców energii elektrycznej

Dostępni do wyboru sprzedawcy energii uzależnieni są głównie od funkcjonującego w danym terenie Polski dystrybutora energii, ponieważ muszą oni mieć z nimi podpisane umowy. Kwestia ta nie sprawia natomiast, że wybór najtańszego dostawcy jest ograniczony. Na przykład w województwie warmińsko-mazurskim, w którym energię dystrybuuje Energa, działa prawie 160 firm świadczących usługi sprzedaży prądu. Listę dostępnych do wyboru sprzedawców znaleźć można między innymi na portalach Operatorów Systemu Dystrybucyjnego.

W mieście Międzyrzecz Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy