porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Mirsk » Dostawcy prądu Mirsk

Dostawcy prądu Mirsk

Kim jest sprzedawca energii elektrycznej z urzędu?

Wiele osób stale kupuje prąd w swoim gospodarstwie domowym od tak zwanego dostawcy z urzędu. Sprzedawca ten jest firmą, która jest automatycznie przydzielana dla danej miejscowości. Zawierana z nim umowa jest z kolei umową kompleksową obejmującą zarówno sprzedaż, jak i dostarczanie energii elektrycznej. W związku z tym trzeba pamiętać, że każdy może zmienić swojego sprzedawcę prądu na tańszego. Wystarczy jedynie przeanalizować dostępne oferty i wybrać z nich najlepszą. Zmiana dostawcy energii elektrycznej umożliwia znacznie obniżyć rachunki za energię elektryczną.

Ile kosztuje prąd w Polsce?

W 2022 roku w naszym kraju średnia cena 1 kWh prądu wynosi 77 groszy. Jednak różnice w cenach sprzedawców prądu są naprawdę duże. Wynoszą one nawet 10 groszy. Dlatego wybór najtańszego sprzedawcy prądu jest obecnie jedyną opcją na ochronienie się przed dużymi fakturami. Ponadto trzeba także rozważyć zmianę taryfy prądowej, na lepiej dopasowaną do własnych potrzeb, bo ona ma także znaczący wpływ na wysokość rachunków za energię.

W mieście Mirsk Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy