porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Mosina » Dostawcy prądu Mosina

Dostawcy prądu Mosina

Czy zmienienie sprzedawcy prądu jest trudna?

Nie musisz się obawiać zmiany dostawcy energii na tańszego. Proces ten jest niezwykle prosty. W pierwszej kolejności wymaga wybrania właściwej oferty, a tym samym najtańszego dostawcy energii elektrycznej. Następnie zawierasz z nim umowę oraz udzielasz mi pełnomocnictwa do przeprowadzenia procedury zmiany sprzedawcy. Dzięki temu to on zajmuje się pozostałymi sprawami. Co więcej należy, pamiętać, że zmienienie sprzedawcy energii elektrycznej zawsze jest w pełni bezpłatna. Bez względu na to, czy przeprowadza się ją własnoręcznie, czy za pomocą pełnomocnictwa.

Czy zmieniając sprzedawcę energii elektrycznej konieczna jest zmiana licznika?

Liczniki energii elektrycznej należą do Operatora Systemu Dystrybucyjnego. W związku z tym w trakcie zmiany sprzedawcy energii elektrycznej najczęściej nie jest konieczna wymiana licznika na nowy. Zainstalowanie nowego licznika potrzebne jest wyłącznie wtedy, kiedy dana oferta jest taryfą dwustrefową, a obecny licznik nie był przystosowany do mierzenia energii elektrycznej w dwóch strefach. Za każdym razem zainstalowanie nowego licznika w takim przypadku jest nieodpłatne.

W mieście Mosina Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy