porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Myślenice » Dostawcy prądu Myślenice

Dostawcy prądu Myślenice

Kim są alternatywni sprzedawcy prądu?

Alternatywni dostawcy energii to przedsiębiorstwa, które zajmują się tylko sprzedażą energii elektrycznej. Nie są oni więc jego dystrybutorami. Bardzo często najtańszy dostawca prądu to właśnie alternatywny sprzedawca. Dlatego zawarcie z nim umowy jest doskonałym sposobem na zmniejszenie faktur za energię elektryczną. Do najpopularniejszych alternatywnych sprzedawców energii elektrycznej zaliczyć można takie firmy jak na przykład: Fortum, Polenergia, Orange Energia, PKP Energetyka, Audax Renovables, EWE Energia.

Mapa dostępnych do wyboru dostawców energii

Dostępni do wyboru sprzedawcy energii uzależnieni są przede wszystkim od funkcjonującego w danym obszarze kraju dystrybutora energii, ponieważ muszą oni posiadać z nimi zawarte umowy. Kwestia ta nie sprawia natomiast, że wybór najtańszego sprzedawcy jest niewielki. Przykładowo w województwie warmińsko-mazurskim, w którym energię dystrybuuje Energa, funkcjonuje niemal 160 firm świadczących usługi sprzedaży energii. Listę możliwych do wyboru sprzedawców znaleźć można między innymi na portalach Operatorów Systemu Dystrybucyjnego.

W mieście Myślenice Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy