porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Nisko » Dostawcy prądu Nisko

Dostawcy prądu Nisko

Czy zmiana sprzedawcy energii jest trudna?

Nie musisz się obawiać zmiany dostawcy prądu na tańszego. Proces ten jest niezwykle łatwy. W pierwszej kolejności wymaga wybrania właściwej oferty, a tym samym najtańszego dostawcy prądu. Później podpisujesz z nim umowę oraz udzielasz mi upoważnienia do przeprowadzenia procedury zmiany sprzedawcy. Dzięki temu to on zajmuje się pozostałymi sprawami. Co więcej należy, pamiętać, że zmienienie sprzedawcy energii elektrycznej zawsze jest w pełni nieodpłatna. Bez względu na to, czy przeprowadza się ją samodzielnie, czy za pomocą pełnomocnictwa.

Kim jest dostawca prądu z urzędu?

Wiele osób stale kupuje energię elektryczną w swoim domu od tak zwanego sprzedawcy z urzędu. Sprzedawca ten jest firmą, która jest z automatu przypisywana dla określonej miejscowości. Podpisywana z nim umowa jest z kolei umową kompleksową obejmującą zarówno sprzedaż, jak i dostarczanie energii elektrycznej. Wobec tego trzeba pamiętać, że każdy może zmienić swojego sprzedawcę energii na innego. Wystarczy jedynie sprawdzić dostępne możliwości i wybrać z nich najlepszą. Zmienienie dostawcy energii elektrycznej umożliwia znacznie zmniejszyć faktury za prąd.

W mieście Nisko Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy