porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Nowe » Dostawcy prądu Nowe

Dostawcy prądu Nowe

Ile kosztuje prąd w naszym kraju?

W 2022 roku w Polsce średnia cena 1 kWh energii elektrycznej wynosi 77 groszy. Jednak różnice w cenach sprzedawców energii elektrycznej są naprawdę spore. Wynoszą one nawet 10 groszy. Dlatego wybór najtańszego dostawcy prądu jest obecnie jedyną opcją na ochronienie się przed dużymi fakturami. Ponadto trzeba również rozważyć zmianę taryfy prądowej, na lepiej dopasowaną do własnych potrzeb, bowiem ona ma jednocześnie duży wpływ na wysokość rachunków za energię elektryczną.

Najtańszy sprzedawca prądu — gwarancja ceny

Wielu sprzedawców energii oferuje dla swoich klientów gwarancję cenową usług. Opcja ta polega na stałej stawce za 1 kWh energii czynnej obowiązującej przez cały okres trwania podpisanej umowy. Należy z kolei pamiętać, że gwarancja ceny nie zawsze obejmuje także dodatkowe opłaty. Zawsze należy więc szczegółowo sprawdzić tę ofertę proponowaną przez sprzedawcę prądu, a w razie niejasności dopytać o szczegóły pracownika.

W mieście Nowe Twój domyślny dostawca prądu to Energa. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy