porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Ogrodzieniec » Dostawcy prądu Ogrodzieniec

Dostawcy prądu Ogrodzieniec

Mapa dostępnych do wyboru dostawców energii

Dostępni do wyboru dostawcy prądu zależą przede wszystkim od działającego w danym terenie kraju dystrybutora energii, ponieważ muszą oni mieć z nimi zawarte umowy. Kwestia ta nie sprawia natomiast, że wybór najtańszego sprzedawcy jest ograniczony. Na przykład w województwie warmińsko-mazurskim, w którym energię dystrybuuje Energa, funkcjonuje prawie 160 firm świadczących usługi sprzedaży energii. Listę dostępnych do wyboru sprzedawców znaleźć można na przykład na portalach Operatorów Systemu Dystrybucyjnego.

Jakie elementy powinna zawierać umowa z nowym sprzedawcą energii?

Po wybraniu najtańszego dostawcy energii elektrycznej pora na podpisanie umowy. Należy jednak przed tym szczegółowo ją przeanalizować. Poprawna umowa na sprzedaż energii powinna zawierać dlatego podstawowe informacje o nazwach obu stron, miejscu dostarczania energii elektrycznej, mocy umownej. Poza tym musi ona zawierać także cenę energii oraz jej grupę taryfową, okres rozliczeniowy, czas obowiązywania umowy, informacje związane z wypowiedzeniem umowy. Po podpisaniu umowy należy także pamiętać o zabraniu jednego egzemplarza.

W mieście Ogrodzieniec Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy