porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Opole Lubelskie » Dostawcy prądu Opole Lubelskie

Dostawcy prądu Opole Lubelskie

Jak prawidłowo porównać ceny sprzedawców energii?

Analizując ceny sprzedawców energii elektrycznej za kWh energii elektrycznej, trzeba pamiętać o kilku kwestiach. Po pierwsze należy zwrócić uwagę czy ceny obu firm są cenami bez VAT, czy też brutto. Istotne jest także to, aby analizowane ceny dotyczyły tych samych grup taryfowych. Co więcej należy poza tym sprawdzić wysokość kosztów stałych, które doliczane są przez sprzedawców energii elektrycznej do każdej faktury bez względu na zużycie energii elektrycznej, ponieważ ich wysokości mogą być bardzo różne.

Czy zmiana dostawcy energii jest trudna?

Nie musisz się obawiać zmiany dostawcy energii elektrycznej na tańszego. Proces ten jest niezwykle prosty. W pierwszej kolejności wymaga wybrania odpowiedniej oferty, a tym samym najtańszego sprzedawcy energii. Później zawierasz z nim umowę oraz udzielasz mi upoważnienia do przeprowadzenia procesu zmiany sprzedawcy. Dzięki temu to on zajmuje się pozostałymi kwestiami. Co więcej warto, pamiętać, że zmienienie sprzedawcy energii elektrycznej zawsze jest w pełni bezpłatna. Bez względu na to, czy przeprowadzana jest osobiście, czy za pomocą upoważnienia.

W mieście Opole Lubelskie Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy