porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Orneta » Dostawcy prądu Orneta

Dostawcy prądu Orneta

Jak poprawnie porównać ceny sprzedawców prądu?

Analizując ceny sprzedawców prądu za kWh prądu, należy pamiętać o kilku kwestiach. Po pierwsze trzeba zwrócić uwagę czy ceny obu firm są cenami netto, czy też z VAT. Istotne jest zarazem to, aby analizowane ceny dotyczyły identycznych grup taryfowych. Dodatkowo należy poza tym przeanalizować wysokość opłat stałych, które doliczane są przez sprzedawców prądu do każdej faktury bez względu na ilość zużytej energii elektrycznej, ponieważ ich stawki mogą być bardzo różne.

Kto może zmienić sprzedawcę energii elektrycznej?

Zmienić dostawcę energii na nowego mogą wszyscy. Z tej możliwości może więc skorzystać właściciel gospodarstwa rolnego, przedsiębiorca oraz właściciel domu. Wybór dostawców energii elektrycznej na rynku jest aktualnie bardzo duży. Ich oferty różnią się kosztami prądu, okresem trwania umów. Dlatego wybór najtańszego dostawcy energii i podpisanie z nim umowy to wyłącznie okazja do zmniejszenia rachunków za prąd i oszczędności.

W mieście Orneta Twój domyślny dostawca prądu to Energa. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy