porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Ośno Lubuskie » Dostawcy prądu Ośno Lubuskie

Dostawcy prądu Ośno Lubuskie

Kim jest sprzedawca energii z urzędu?

Wiele osób wciąż kupuje prąd w swoim domu od tak zwanego dostawcy z urzędu. Sprzedawca ten jest firmą, która jest z automatu przydzielana dla określonej miejscowości. Podpisywana z nim umowa jest natomiast umową kompleksową obejmującą zarówno sprzedaż, jak i dostarczanie energii elektrycznej. Dlatego trzeba pamiętać, że każdy może zmienić swojego sprzedawcę energii na innego. Trzeba wyłącznie sprawdzić dostępne opcje i wybrać z nich najlepszą. Zmienienie sprzedawcy energii daje możliwość znacznie zmniejszyć faktury za prąd.

Ile kosztuje energia elektrycznej w Polsce?

W 2022 roku w Polsce średnia cena 1 kWh prądu wynosi 77 groszy. Jednak różnice w cenach sprzedawców prądu są naprawdę spore. Wynoszą one nawet 10 groszy. W związku z tym wybór najtańszego sprzedawcy prądu jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed dużymi fakturami. Oprócz tego trzeba zarazem rozważyć zmianę taryfy prądowej, na bardziej dopasowaną do własnych potrzeb, ponieważ ona ma zarazem znaczący wpływ na wysokość faktur za energię.

W mieście Ośno Lubuskie Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy