porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Ożarów Mazowiecki » Dostawcy prądu Ożarów Mazowiecki

Dostawcy prądu Ożarów Mazowiecki

Ile trwa zmienienie dostawcy energii elektrycznej?

Zmiana dostawcy energii to proces, którego czas trwania zależy od tego, czy jest on przeprowadzany po raz pierwszy, czy też kolejny. Jeśli pierwszy raz zmieniany jest sprzedawca prądu, wszelkie formalności trwają około miesiąc od chwili zawarcia nowej umowy. Kolejne zmiany sprzedawcy energii elektrycznej trwają natomiast mniej. W tym przypadku procedura trwa około tygodni od momentu zawarcia nowej umowy z wybranym sprzedawcą energii elektrycznej.

Czy warto zmienić sprzedawcę energii?

Koszty związane z prądem stanowią dużą część wydatków w każdym domu. Jedną z wielu opcji na ich zmniejszenie jest zmiana sprzedawcy energii. Opcja ta pozwala wybrać najtańszą ofertę z dostępnych na rynku. Najtańszy dostawca energii elektrycznej to natomiast gwarancja zmniejszenia comiesięcznych rachunków za energię elektryczną nawet o kilkadziesiąt złotych, czyli przez rok nawet o kilkaset złotych. Dlatego wystarczy przeanalizować, który dostawca energii elektrycznej jest najtańszy, aby móc oszczędzać.

W mieście Ożarów Mazowiecki Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy