porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Pakość » Dostawcy prądu Pakość

Dostawcy prądu Pakość

Ile kosztuje energia elektrycznej w naszym kraju?

W 2022 roku w naszym kraju średnia cena 1 kWh energii wynosi 77 groszy. Jednak różnice w stawkach sprzedawców prądu są naprawdę duże. Równe są one nawet 10 groszy. W związku z tym wybór najtańszego sprzedawcy energii elektrycznej jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed wysokimi fakturami. Ponadto warto również rozważyć zmianę taryfy prądowej, na bardziej dopasowaną do własnych potrzeb, bowiem ona ma zarazem duży wpływ na wysokość rachunków za energię.

Najtańszy sprzedawca energii — gwarancja ceny

Wielu sprzedawców prądu oferuje dla swoich klientów gwarancję cenową usług. Opcja ta polega na stałej cenie za 1 kWh energii czynnej obowiązującej przez cały czas trwania zawartej umowy. Warto jednak pamiętać, że gwarancja ceny nie zawsze obejmuje także dodatkowe opłaty. Zawsze trzeba więc szczegółowo przeanalizować tę ofertę proponowaną przez dostawcę energii, a w razie wątpliwości dopytać o szczegóły konsultanta.

W mieście Pakość Twój domyślny dostawca prądu to Energa. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy