porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Pieńsk » Dostawcy prądu Pieńsk

Dostawcy prądu Pieńsk

Ile kosztuje energia w naszym kraju?

W 2022 roku w Polsce średnia cena 1 kWh energii wynosi 77 groszy. Jednak różnice w cenach sprzedawców energii są naprawdę spore. Równe są one nawet 10 groszy. W związku z tym wybór najtańszego sprzedawcy energii jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed dużymi rachunkami. Oprócz tego należy zarazem rozważyć zmianę taryfy prądowej, na bardziej dopasowaną do indywidualnych, albowiem ona ma zarazem znaczący wpływ na wysokość faktur za energię elektryczną.

Najtańszy sprzedawca energii — gwarancja ceny

Wielu sprzedawców prądu oferuje dla swoich klientów gwarancję cenową usług. Rozwiązanie to polega na niezmiennej stawce za 1 kWh energii czynnej obowiązującej przez cały czas trwania podpisanej umowy. Należy z kolei pamiętać, że gwarancja ceny nie zawsze dotyczy zarazem dodatkowe opłaty. Za każdym razem należy więc dokładnie przeanalizować tę ofertę proponowaną przez dostawcę energii, a w razie wątpliwości zapytać o szczegóły konsultanta.

W mieście Pieńsk Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy