porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Piwniczna-Zdrój » Dostawcy prądu Piwniczna-Zdrój

Dostawcy prądu Piwniczna-Zdrój

Ile kosztuje energia w Polsce?

W 2022 roku w naszym kraju średnia cena 1 kWh prądu wynosi 77 groszy. Jednak różnice w cenach sprzedawców energii elektrycznej są naprawdę duże. Wynoszą one nawet 10 groszy. Dlatego wybór najtańszego sprzedawcy energii jest obecnie jedyną opcją na ochronienie się przed dużymi rachunkami. Ponadto należy jednocześnie rozważyć zmianę taryfy prądowej, na bardziej dopasowaną do indywidualnych, ponieważ ona ma jednocześnie znaczący wpływ na wysokość rachunków za energię.

Najtańszy sprzedawca prądu — gwarancja ceny

Wielu sprzedawców energii oferuje dla swoich klientów gwarancję cenową usług. Opcja ta polega na niezmiennej stawce za 1 kWh energii czynnej obowiązującej przez cały okres trwania podpisanej umowy. Należy z kolei pamiętać, że gwarancja ceny nie zawsze obejmuje dodatkowo dodatkowe opłaty. Zawsze trzeba więc dokładnie sprawdzić tę ofertę proponowaną przez dostawcę energii elektrycznej, a w razie niejasności zapytać o szczegóły konsultanta.

W mieście Piwniczna-Zdrój Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy