porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Pleszew » Dostawcy prądu Pleszew

Dostawcy prądu Pleszew

Jak wybrać najtańszego sprzedawcę energii elektrycznej?

Chcąc znaleźć najtańszego dostawcę prądu, warto zwrócić uwagę na kilka czynników. Najistotniejsze z nich to cena za energię czynną, wielkość miesięcznych kosztów stałych, wysokość miesięcznych kosztów dodatkowych. Te czynniki mają największy wpływ na wysokość rachunków za energię elektryczną. Dlatego przy poszukiwaniu nowego dostawcy energii trzeba analizować nie tylko koszt kWh energii elektrycznej, ale także pozostałych składowych ostatecznego rozliczenia.

Mapa dostępnych do wyboru sprzedawców energii elektrycznej

Dostępni do wyboru sprzedawcy prądu zależą przede wszystkim od działającego w danym terenie kraju dystrybutora energii, gdyż muszą oni posiadać z nimi zawarte umowy. Kwestia ta nie sprawia jednak, że wybór najtańszego sprzedawcy jest ograniczony. Przykładowo w województwie warmińsko-mazurskim, w którym energię dystrybuuje Energa, funkcjonuje niemal 160 firm świadczących usługi sprzedaży energii elektrycznej. Listę dostępnych do wyboru sprzedawców znaleźć można na przykład na stronach Operatorów Systemu Dystrybucyjnego.

W mieście Pleszew Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy