porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Poddębice » Dostawcy prądu Poddębice

Dostawcy prądu Poddębice

Najtańszy sprzedawca prądu — gwarancja ceny

Wielu sprzedawców energii oferuje dla swoich klientów gwarancję cenową usług. Rozwiązanie to polega na stałej cenie za kWh energii czynnej obowiązującej przez cały okres trwania zawartej umowy. Warto z kolei pamiętać, że gwarancja ceny nie zawsze obejmuje dodatkowo dodatkowe opłaty. Za każdym razem należy więc szczegółowo sprawdzić tę ofertę proponowaną przez sprzedawcę prądu, a w razie niejasności zapytać o szczegóły konsultanta.

Jak poprawnie porównać ceny sprzedawców prądu?

Porównując ceny sprzedawców energii za 1 kWh prądu, należy pamiętać o kilku kwestiach. Po pierwsze trzeba zwrócić uwagę czy ceny obu firm są cenami bez VAT, czy też brutto. Istotne jest też to, aby analizowane ceny dotyczyły identycznych grup taryfowych. Co więcej należy poza tym sprawdzić wysokość opłat stałych, które doliczane są przez sprzedawców energii do każdej faktury bez względu na zużycie energii elektrycznej, ponieważ ich wysokości mogą być bardzo odmienne.

W mieście Poddębice Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy