porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Poręba » Dostawcy prądu Poręba

Dostawcy prądu Poręba

Jak poprawnie porównać ceny sprzedawców energii?

Porównując ceny sprzedawców energii za kWh prądu, trzeba pamiętać o kilku kwestiach. Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę czy ceny obu firm są cenami bez VAT, czy też brutto. Ważne jest zarazem to, aby analizowane ceny dotyczyły tych samych grup taryfowych. Co więcej warto poza tym przeanalizować wysokość kosztów stałych, które doliczane są przez sprzedawców energii do każdej faktury bez względu na zużycie energii elektrycznej, gdyż ich wysokości mogą być bardzo różne.

Czy zmiana sprzedawcy energii jest trudna?

Nie musisz się bać zmiany dostawcy energii na tańszego. Proces ten jest niezwykle łatwy. Najpierw wymaga wybrania właściwej oferty, a tym samym najtańszego sprzedawcy prądu. Następnie podpisujesz z nim umowę oraz udzielasz mi pełnomocnictwa do przeprowadzenia procedury zmiany dostawcy. Dzięki temu to on zajmuje się pozostałymi formalnościami. Co więcej trzeba, pamiętać, że zmienienie sprzedawcy energii zawsze jest w pełni bezpłatna. Bez względu na to, czy przeprowadza się ją osobiście, czy za pomocą pełnomocnictwa.

W mieście Poręba Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy