porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Prabuty » Dostawcy prądu Prabuty

Dostawcy prądu Prabuty

Jak poprawnie porównać ceny dostawców prądu?

Analizując ceny sprzedawców prądu za kWh prądu, trzeba pamiętać o kilku elementach. Po pierwsze trzeba zwrócić uwagę czy ceny obu firm są cenami bez VAT, czy też brutto. Istotne jest zarazem to, aby analizowane ceny dotyczyły tych samych grup taryfowych. Co więcej trzeba poza tym sprawdzić wysokość kosztów stałych, które doliczane są przez sprzedawców energii do każdej faktury bez względu na zużycie energii elektrycznej, ponieważ ich stawki mogą być bardzo odmienne.

Kto może zmienić sprzedawcę energii?

Zmienić sprzedawcę energii elektrycznej na nowego może każdy. Z tej możliwości może więc skorzystać rolnik, przedsiębiorca oraz właściciel domu. Wybór dostawców prądu na rynku jest aktualnie bardzo duży. Ich oferty różnią się cenami energii, długością trwania umów. Dlatego wybór najtańszego dostawcy energii elektrycznej i zawarcie z nim umowy to wyłącznie okazja do obniżenia faktur za energię i oszczędności.

W mieście Prabuty Twój domyślny dostawca prądu to Energa. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy