porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Przysucha » Dostawcy prądu Przysucha

Dostawcy prądu Przysucha

Ile kosztuje prąd w naszym kraju?

W 2022 roku w Polsce średnia cena 1 kWh energii wynosi 77 groszy. Jednak różnice w cenach sprzedawców energii są naprawdę duże. Równe są one nawet 10 groszy. W związku z tym wybór najtańszego dostawcy prądu jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed wysokimi fakturami. Ponadto warto również rozważyć zmianę taryfy prądowej, na bardziej dopasowaną do własnych potrzeb, ponieważ ona ma również duży wpływ na wysokość faktur za prąd.

Najtańszy dostawca prądu — gwarancja ceny

Wielu sprzedawców prądu oferuje dla swoich klientów gwarancję cenową oferty. Opcja ta polega na niezmiennej stawce za 1 kWh energii czynnej obowiązującej przez cały okres trwania zawartej umowy. Warto jednak pamiętać, że gwarancja ceny nie zawsze dotyczy również dodatkowe koszty. Zawsze należy więc szczegółowo sprawdzić tę ofertę proponowaną przez sprzedawcę energii, a w razie niejasności dopytać o szczegóły konsultanta.

W mieście Przysucha Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy