porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Pszczyna » Dostawcy prądu Pszczyna

Dostawcy prądu Pszczyna

Gdzie sprawdzić opinie o dostawcy energii elektrycznej?

Przy wyborze sprzedawcy energii elektrycznej trzeba wziąć pod uwagę zdanie innych osób, korzystających z oferty danej firmy. Jest to wartościowe źródło informacji o funkcjonowaniu sprzedawcy, które pozwala zweryfikować ofertę z realiami. Opinie o dostawcach energii można znaleźć na przykład w sieci na wszelkiego rodzaju forach. Różnorodne rankingi wskazujące, która firma to najtańszy dostawca energii to jednocześnie świetne źródło informacji. Dodatkowo można jednocześnie podpytać znajomych.

Ile kosztuje prąd w Polsce?

W 2022 roku w Polsce średnia cena 1 kWh energii wynosi 77 groszy. Jednak różnice w cenach sprzedawców prądu są naprawdę spore. Wynoszą one nawet 10 groszy. Dlatego wybór najtańszego sprzedawcy prądu jest obecnie jedyną opcją na ochronienie się przed dużymi rachunkami. Ponadto trzeba dodatkowo rozważyć zmianę taryfy prądowej, na bardziej dopasowaną do własnych potrzeb, ponieważ ona ma też znaczący wpływ na wysokość faktur za energię.

W mieście Pszczyna Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy