porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Radków » Dostawcy prądu Radków

Dostawcy prądu Radków

Jak wybrać najtańszego dostawcę prądu?

Chcąc znaleźć najtańszego dostawcę prądu, warto zwrócić uwagę na kilka elementów. Najważniejsze z nich to cena za energię czynną, wysokość comiesięcznych opłat handlowych, wysokość comiesięcznych kosztów dodatkowych. Te czynniki mają największy wpływ na wysokość rachunków za energię elektryczną. W związku z tym przy poszukiwaniu nowego dostawcy prądu trzeba sprawdzać nie tylko koszt 1 kWh prądu, ale zarazem pozostałych składowych ostatecznego rachunku.

Co jest potrzebne do zmiany sprzedawcy energii elektrycznej?

W sytuacji, kiedy chcesz zmienić sprzedawcę energii, wymagane będą takie dokumenty jak dowód tożsamości, obecna umowa ze sprzedawcą energii elektrycznej, rachunki za ostatnie miesiące rozliczeń. Pozwolą one wybranemu dostawcy prądu sprawdzić informacje oraz przygotować umowę do zawarcia i inne niezbędne formularze. Po zawarciu umowy z nowym, najtańszym dostawcą energii oraz upoważnienia zajmie się on wszystkimi formalnościami, w tym wymówieniem poprzedniej umowy.

W mieście Radków Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy