porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Rejowiec Fabryczny » Dostawcy prądu Rejowiec Fabryczny

Dostawcy prądu Rejowiec Fabryczny

Mapa dostępnych do wyboru sprzedawców energii

Dostępni do wyboru sprzedawcy energii zależą głównie od działającego w danym obszarze Polski dystrybutora energii, iż muszą oni mieć z nimi zawarte umowy. Kwestia ta nie sprawia z kolei, że wybór najtańszego dostawcy jest ograniczony. Na przykład w województwie warmińsko-mazurskim, w którym energię dystrybuuje Energa, działa niemal 160 firm świadczących usługi sprzedaży prądu. Listę możliwych do wyboru sprzedawców znaleźć można na przykład na stronach Operatorów Systemu Dystrybucyjnego.

Jakie elementy powinna zawierać umowa z nowym dostawcą prądu?

Po wybraniu najtańszego dostawcy prądu pora na podpisanie umowy. Należy jednak przed tym dokładnie ją przeczytać. Poprawna umowa na sprzedaż prądu musi zawierać w związku z tym podstawowe informacje o nazwach obu stron, miejscu dostarczania energii elektrycznej, mocy umownej. Oprócz tego musi ona zawierać także koszt prądu oraz jej grupę taryfową, okres rozliczeniowy, czas trwania umowy, informacje związane z wypowiedzeniem umowy. Po zawarciu umowy należy też pamiętać o zabraniu własnego egzemplarza.

W mieście Rejowiec Fabryczny Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy