porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Siechnice » Dostawcy prądu Siechnice

Dostawcy prądu Siechnice

Jak prawidłowo porównać ceny sprzedawców energii elektrycznej?

Porównując ceny sprzedawców energii elektrycznej za kWh prądu, należy pamiętać o kilku kwestiach. Po pierwsze trzeba zwrócić uwagę czy ceny obu firm są cenami bez VAT, czy też brutto. Istotne jest dodatkowo to, aby analizowane ceny dotyczyły identycznych grup taryfowych. Co więcej warto poza tym przeanalizować wysokość kosztów stałych, które doliczane są przez sprzedawców energii do każdej faktury bez względu na ilość zużytej energii elektrycznej, ponieważ ich stawki mogą być bardzo różne.

Kto może zmienić sprzedawcę energii?

Zmienić dostawcę energii elektrycznej na nowego mogą wszyscy. Z tej możliwości może więc skorzystać rolnik, właściciel firmy oraz właściciel domu. Wybór sprzedawców energii na rynku jest obecnie ogromny. Ich oferty różnią się kosztami energii elektrycznej, długością trwania umów. Wobec tego wybór najtańszego dostawcy energii elektrycznej i podpisanie z nim umowy to tylko okazja do obniżenia faktur za energię elektryczną i oszczędności.

W mieście Siechnice Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy