porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Skaryszew » Dostawcy prądu Skaryszew

Dostawcy prądu Skaryszew

Mapa dostępnych do wyboru dostawców energii

Dostępni do wyboru sprzedawcy energii uzależnieni są przede wszystkim od funkcjonującego w danym obszarze kraju dystrybutora energii, ponieważ muszą oni posiadać z nimi zawarte umowy. Kwestia ta nie sprawia natomiast, że wybór najtańszego sprzedawcy jest niewielki. Przykładowo w województwie warmińsko-mazurskim, w którym energię dystrybuuje Energa, funkcjonuje niemal 160 firm świadczących usługi sprzedaży energii. Listę możliwych do wyboru sprzedawców znaleźć można między innymi na portalach Operatorów Systemu Dystrybucyjnego.

Jakie elementy powinna zawierać umowa z nowym sprzedawcą prądu?

Po wybraniu najtańszego dostawcy prądu czas na podpisanie umowy. Warto jednak przed tym dokładnie ją przeanalizować. Poprawna umowa na sprzedaż prądu powinna obejmować w związku z tym podstawowe informacje o nazwach obu stron, adresie dostarczania energii elektrycznej, mocy umownej. Poza tym musi ona obejmować też cenę prądu oraz jej grupę taryfową, okres rozliczeniowy, czas obowiązywania umowy, informacje związane z wymówieniem umowy. Po zawarciu umowy należy także pamiętać o zabraniu jednego egzemplarza.

W mieście Skaryszew Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy