porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Skoczów » Dostawcy prądu Skoczów

Dostawcy prądu Skoczów

Czy zmiana dostawcy energii jest trudna?

Nie musisz się obawiać zmiany dostawcy energii na tańszego. Proces ten jest niezwykle prosty. W pierwszej kolejności wymaga wybrania odpowiedniej oferty, a tym samym najtańszego dostawcy energii. Potem zawierasz z nim umowę oraz udzielasz mi pełnomocnictwa do przeprowadzenia procedury zmiany sprzedawcy. Dzięki temu to on zajmuje się pozostałymi sprawami. Dodatkowo warto, pamiętać, że zmienienie sprzedawcy energii zawsze jest w pełni nieodpłatna. Bez względu na to, czy przeprowadzana jest samodzielnie, czy za pomocą upoważnienia.

Czy zmieniając dostawcę prądu konieczna jest wymiana licznika?

Liczniki energii elektrycznej należą do Operatora Systemu Dystrybucyjnego. W związku z tym podczas zmiany sprzedawcy energii elektrycznej najczęściej nie jest wymagana zmiana licznika na nowy. Zamontowanie nowego licznika wymagane jest jedynie wtedy, gdy dana oferta jest taryfą dwustrefową, a zamontowany licznik nie był przystosowany do naliczania energii elektrycznej w dwóch strefach. Bez względu na to zainstalowanie nowego licznika w takim przypadku jest nieodpłatne.

W mieście Skoczów Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy