porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Słubice » Dostawcy prądu Słubice

Dostawcy prądu Słubice

Jak wybrać najtańszego sprzedawcę prądu?

Zamierzając znaleźć najtańszego sprzedawcę energii elektrycznej, należy zwrócić uwagę na kilka czynników. Najistotniejsze z nich to cena za energię czynną, wielkość comiesięcznych kosztów handlowych, wysokość miesięcznych opłat dodatkowych. Te kwestie mają największy wpływ na wysokość faktur za prąd. W związku z tym przy szukaniu nowego dostawcy energii elektrycznej trzeba analizować nie tylko koszt kWh energii elektrycznej, ale także pozostałych składowych ostatecznego rozliczenia.

Kim jest sprzedawca energii z urzędu?

Wiele osób wciąż kupuje prąd w swoim domu od tak zwanego dostawcy z urzędu. Sprzedawca ten jest firmą, która jest z automatu przydzielana dla określonej miejscowości. Podpisywana z nim umowa jest natomiast umową kompleksową obejmującą zarówno sprzedaż, jak i dostarczanie energii elektrycznej. Dlatego trzeba pamiętać, że każdy może zmienić swojego sprzedawcę energii na innego. Trzeba wyłącznie sprawdzić dostępne opcje i wybrać z nich najlepszą. Zmienienie sprzedawcy energii daje możliwość znacznie zmniejszyć faktury za prąd.

W mieście Słubice Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy