porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Sokołów Podlaski » Dostawcy prądu Sokołów Podlaski

Dostawcy prądu Sokołów Podlaski

Kim są alternatywni dostawcy prądu?

Alternatywni dostawcy energii elektrycznej to przedsiębiorstwa, które zajmują się tylko sprzedażą energii. Nie są oni więc jego dystrybutorami. W wielu przypadkach najtańszy dostawca prądu to właśnie alternatywny sprzedawca. Wobec tego podpisanie z nim umowy jest doskonałym sposobem na obniżenie rachunków za energię elektryczną. Do najpopularniejszych alternatywnych sprzedawców energii elektrycznej zaliczyć można takie firmy jak między innymi: Fortum, Polenergia, Orange Energia, PKP Energetyka, Audax Renovables, EWE Energia.

Ile razy można zmienić dostawcę prądu na tańszego?

Sprzedawcę energii elektrycznej można zmieniać wiele razy. Każdy ma do tego prawo. Chcąc podpisać nową umowę na sprzedaż energii elektrycznej, trzeba jednak pamiętać, że niektóre firmy stosują ograniczenia umowne. W związku z tym należy sprawdzić, czy wcześniejsze rozwiązanie umowy, nie jest obciążone karą pieniężną. Co więcej bez problemu można jednocześnie powrócić do starego sprzedawcy energii elektrycznej, z którym była podpisana umowa wcześniej.

W mieście Sokołów Podlaski Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy