porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Stąporków » Dostawcy prądu Stąporków

Dostawcy prądu Stąporków

Ile kosztuje energia elektrycznej w Polsce?

W 2022 roku w Polsce średnia cena 1 kWh energii wynosi 77 groszy. Jednak różnice w cenach sprzedawców prądu są naprawdę spore. Równe są one nawet 10 groszy. Dlatego wybór najtańszego dostawcy energii jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed dużymi rachunkami. Ponadto warto również rozważyć zmianę taryfy prądowej, na lepiej dopasowaną do indywidualnych, ponieważ ona ma zarazem znaczący wpływ na wysokość rachunków za energię.

Najtańszy dostawca energii — gwarancja ceny

Wielu sprzedawców energii elektrycznej oferuje dla swoich klientów gwarancję cenową usług. Rozwiązanie to polega na niezmiennej cenie za 1 kWh energii czynnej obowiązującej przez cały okres trwania zawartej umowy. Warto z kolei pamiętać, że gwarancja ceny nie zawsze dotyczy zarazem dodatkowe opłaty. Za każdym razem należy więc dokładnie sprawdzić tę ofertę proponowaną przez sprzedawcę prądu, a w razie wątpliwości dopytać o szczegóły pracownika.

W mieście Stąporków Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy