porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Stary Sącz » Dostawcy prądu Stary Sącz

Dostawcy prądu Stary Sącz

Zmiana dostawcy prądu na tańszego a przerwy w dostawach energii

Planując zmianę sprzedawcy energii elektrycznej, nie musisz się obawiać, że będzie to związane z zmniejszeniem jakości energii elektrycznej lub większą częstotliwością przerw w dostawach. Energia elektryczna, choć będzie kupowana od innej firmy, dostarczana będzie wciąż przez tego samego dystrybutora, który jest przypisany do określonego regionu Polski. To z kolei zapewni niezmienną jakość dostaw prądu, jedynie w nowej tańszej cenie.

Kto może zmienić sprzedawcę prądu?

Zmienić dostawcę energii elektrycznej na nowego mogą wszyscy. Z tej możliwości może więc skorzystać rolnik, właściciel firmy oraz właściciel gospodarstwa domowego. Wybór dostawców energii na rynku jest aktualnie ogromny. Ich oferty różnią się cenami energii elektrycznej, okresem trwania umów. Wobec tego wybór najtańszego dostawcy energii i zawarcie z nim umowy to jedynie okazja do zmniejszenia rachunków za energię i oszczędności.

W mieście Stary Sącz Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy