porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Staszów » Dostawcy prądu Staszów

Dostawcy prądu Staszów

Czy zmiana dostawcy prądu jest trudna?

Nie musisz się bać zmiany dostawcy prądu na tańszego. Proces ten jest niezwykle prosty. Najpierw wymaga wybrania odpowiedniej oferty, a tym samym najtańszego dostawcy energii. Następnie zawierasz z nim umowę oraz udzielasz mi pełnomocnictwa do przeprowadzenia procedury zmiany sprzedawcy. Dzięki temu to on zajmuje się pozostałymi formalnościami. Dodatkowo trzeba, pamiętać, że zmiana sprzedawcy energii zawsze jest w pełni nieodpłatna. Bez względu na to, czy przeprowadzana jest samodzielnie, czy za pomocą upoważnienia.

Czy zmieniając dostawcę prądu konieczna jest wymiana licznika?

Liczniki prądu należą do Operatora Systemu Dystrybucyjnego. Wobec tego podczas zmiany dostawcy energii elektrycznej najczęściej nie jest konieczna zmiana licznika na nowy. Zainstalowanie nowego licznika potrzebne jest tylko wtedy, gdy dana oferta jest taryfą dwustrefową, a zamontowany licznik nie był przystosowany do naliczania prądu w dwóch strefach. Za każdym razem zamontowanie nowego licznika w takiej sytuacji jest bezpłatne.

W mieście Staszów Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy