porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Stęszew » Dostawcy prądu Stęszew

Dostawcy prądu Stęszew

Ile kosztuje energia w Polsce?

W 2022 roku w Polsce średnia cena 1 kWh energii wynosi 77 groszy. Jednak różnice w stawkach sprzedawców energii elektrycznej są naprawdę spore. Równe są one nawet 10 groszy. Dlatego wybór najtańszego dostawcy energii jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed dużymi rachunkami. Ponadto należy zarazem rozważyć zmianę taryfy prądowej, na bardziej dopasowaną do własnych potrzeb, ponieważ ona ma też znaczący wpływ na wysokość faktur za prąd.

Najtańszy dostawca energii elektrycznej — gwarancja ceny

Wielu sprzedawców energii oferuje dla swoich klientów gwarancję cenową usług. Opcja ta polega na niezmiennej cenie za 1 kWh energii czynnej obowiązującej przez cały okres trwania zawartej umowy. Warto jednak pamiętać, że gwarancja ceny nie zawsze obejmuje jednocześnie dodatkowe koszty. Za każdym razem trzeba więc dokładnie przeanalizować tę ofertę proponowaną przez sprzedawcę energii elektrycznej, a w razie niejasności dopytać o szczegóły pracownika.

W mieście Stęszew Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy