porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Stronie Śląskie » Dostawcy prądu Stronie Śląskie

Dostawcy prądu Stronie Śląskie

Ile kosztuje energia w Polsce?

W 2022 roku w naszym kraju średnia cena 1 kWh energii wynosi 77 groszy. Jednak różnice w stawkach sprzedawców energii elektrycznej są naprawdę spore. Wynoszą one nawet 10 groszy. Dlatego wybór najtańszego sprzedawcy energii jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed wysokimi rachunkami. Oprócz tego warto również rozważyć zmianę taryfy prądowej, na lepiej dopasowaną do własnych potrzeb, bo ona ma jednocześnie znaczący wpływ na wysokość faktur za energię.

Najtańszy dostawca energii — gwarancja ceny

Wielu sprzedawców energii oferuje dla swoich klientów gwarancję cenową oferty. Opcja ta polega na stałej stawce za 1 kWh energii czynnej obowiązującej przez cały czas trwania zawartej umowy. Należy z kolei pamiętać, że gwarancja ceny nie zawsze obejmuje dodatkowo dodatkowe opłaty. Zawsze należy więc szczegółowo przeanalizować tę ofertę proponowaną przez sprzedawcę energii, a w razie wątpliwości dopytać o szczegóły konsultanta.

W mieście Stronie Śląskie Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy