porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Strzelno » Dostawcy prądu Strzelno

Dostawcy prądu Strzelno

Ile kosztuje energia elektrycznej w naszym kraju?

W 2022 roku w naszym kraju średnia cena 1 kWh prądu wynosi 77 groszy. Jednak różnice w stawkach sprzedawców energii są naprawdę duże. Równe są one nawet 10 groszy. W związku z tym wybór najtańszego sprzedawcy prądu jest obecnie jedyną opcją na ochronienie się przed dużymi fakturami. Oprócz tego trzeba także rozważyć zmianę taryfy prądowej, na lepiej dopasowaną do własnych potrzeb, bowiem ona ma jednocześnie duży wpływ na wysokość rachunków za energię elektryczną.

Najtańszy dostawca energii — gwarancja ceny

Wielu sprzedawców prądu oferuje dla swoich klientów gwarancję cenową usług. Rozwiązanie to polega na stałej stawce za 1 kWh energii czynnej obowiązującej przez cały czas trwania zawartej umowy. Należy natomiast pamiętać, że gwarancja ceny nie zawsze obejmuje również dodatkowe koszty. Za każdym razem trzeba więc szczegółowo przeanalizować tę ofertę proponowaną przez sprzedawcę energii, a w razie niejasności zapytać o szczegóły pracownika.

W mieście Strzelno Twój domyślny dostawca prądu to Energa. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy