porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Strzyżów » Dostawcy prądu Strzyżów

Dostawcy prądu Strzyżów

Jak poprawnie porównać ceny sprzedawców energii?

Porównując ceny sprzedawców energii elektrycznej za kWh energii, trzeba pamiętać o kilku kwestiach. Po pierwsze trzeba zwrócić uwagę czy ceny obu firm są cenami bez VAT, czy też brutto. Ważne jest też to, aby analizowane ceny dotyczyły identycznych grup taryfowych. Co więcej warto poza tym sprawdzić wysokość kosztów stałych, które doliczane są przez sprzedawców prądu do każdej faktury bez względu na ilość zużytej energii elektrycznej, gdyż ich stawki mogą być bardzo odmienne.

Kto może zmienić sprzedawcę energii elektrycznej?

Zmienić sprzedawcę energii elektrycznej na nowego mogą wszyscy. Z tej możliwości może więc skorzystać właściciel gospodarstwa rolnego, właściciel firmy oraz właściciel domu. Wybór dostawców energii na rynku jest obecnie bardzo duży. Ich oferty różnią się cenami prądu, długością trwania umów. Wobec tego wybór najtańszego dostawcy prądu i podpisanie z nim umowy to jedynie okazja do zmniejszenia faktur za energię elektryczną i oszczędności.

W mieście Strzyżów Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy