porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Szamocin » Dostawcy prądu Szamocin

Dostawcy prądu Szamocin

Mapa dostępnych do wyboru sprzedawców energii

Dostępni do wyboru sprzedawcy prądu uzależnieni są przede wszystkim od działającego w danym obszarze Polski dystrybutora energii, ponieważ muszą oni posiadać z nimi podpisane umowy. Kwestia ta nie sprawia jednak, że wybór najtańszego dostawcy jest ograniczony. Na przykład w województwie warmińsko-mazurskim, w którym energię dystrybuuje Energa, funkcjonuje prawie 160 firm świadczących usługi sprzedaży energii elektrycznej. Listę możliwych do wyboru sprzedawców znaleźć można między innymi na stronach Operatorów Systemu Dystrybucyjnego.

Ile kosztuje energia elektrycznej w Polsce?

W 2022 roku w Polsce średnia cena 1 kWh energii elektrycznej wynosi 77 groszy. Jednak różnice w stawkach sprzedawców energii elektrycznej są naprawdę spore. Równe są one nawet 10 groszy. Wobec tego wybór najtańszego dostawcy energii elektrycznej jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed dużymi rachunkami. Oprócz tego należy zarazem rozważyć zmianę taryfy prądowej, na lepiej dopasowaną do indywidualnych, albowiem ona ma zarazem duży wpływ na wysokość rachunków za energię elektryczną.

W mieście Szamocin Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy