porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Szczyrk » Dostawcy prądu Szczyrk

Dostawcy prądu Szczyrk

Ile kosztuje prąd w naszym kraju?

W 2022 roku w Polsce średnia cena 1 kWh energii wynosi 77 groszy. Jednak różnice w stawkach sprzedawców energii elektrycznej są naprawdę duże. Wynoszą one nawet 10 groszy. W związku z tym wybór najtańszego sprzedawcy energii elektrycznej jest obecnie jedyną opcją na ochronienie się przed dużymi rachunkami. Ponadto trzeba jednocześnie rozważyć zmianę taryfy prądowej, na lepiej dopasowaną do indywidualnych, bo ona ma również znaczący wpływ na wysokość faktur za prąd.

Najtańszy dostawca energii elektrycznej — gwarancja ceny

Wielu sprzedawców energii oferuje dla swoich klientów gwarancję cenową oferty. Opcja ta polega na niezmiennej stawce za 1 kWh energii czynnej obowiązującej przez cały okres trwania podpisanej umowy. Warto natomiast pamiętać, że gwarancja ceny nie zawsze dotyczy jednocześnie dodatkowe opłaty. Za każdym razem należy więc szczegółowo sprawdzić tę ofertę proponowaną przez dostawcę energii, a w razie niejasności dopytać o szczegóły konsultanta.

W mieście Szczyrk Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy