porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Sztum » Dostawcy prądu Sztum

Dostawcy prądu Sztum

Zmienienie dostawcy prądu na tańszego a przerwy w dostawach prądu

Planując zmianę sprzedawcy energii elektrycznej, nie musisz się obawiać, że będzie to wiązać się z obniżeniem jakości energii lub wzmożoną częstotliwością przerw w dostawach. Prąd, choć będzie kupowana od innej firmy, dostarczana będzie wciąż przez tego samego dystrybutora, który jest przypisany do danego regionu kraju. To z kolei zagwarantuje niezmienną jakość dostaw energii, jedynie w nowej niższej cenie.

Co jest niezbędne do zmiany sprzedawcy energii?

Jeśli chcesz zmienić sprzedawcę prądu, potrzebne będą takie dokumenty jak dowód osobisty, aktualna umowa ze sprzedawcą prądu, rachunki za ostatnie okresy rozliczeń. Pozwolą one wybranemu sprzedawcy energii sprawdzić informacje oraz przygotować umowę do zawarcia i inne niezbędne formularze. Po zawarciu umowy z nowym, najtańszym dostawcą energii oraz pełnomocnictwa zajmie się on wszystkimi sprawami, w tym rozwiązaniem poprzedniej umowy.

W mieście Sztum Twój domyślny dostawca prądu to Energa. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy