porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Tomaszów Lubelski » Dostawcy prądu Tomaszów Lubelski

Dostawcy prądu Tomaszów Lubelski

Kim są alternatywni dostawcy energii?

Alternatywni sprzedawcy energii elektrycznej to firmy, które zajmują się wyłącznie sprzedażą energii. Nie są oni wobec tego jego dystrybutorami. Zazwyczaj najtańszy dostawca energii to właśnie alternatywny sprzedawca. Dlatego podpisanie z nim umowy jest idealnym sposobem na zmniejszenie faktur za energię. Do najpopularniejszych alternatywnych sprzedawców energii zaliczyć można takie firmy jak na przykład: Fortum, Polenergia, Orange Energia, PKP Energetyka, Audax Renovables, EWE Energia.

Ile razy można zmienić sprzedawcę energii na tańszego?

Sprzedawcę energii elektrycznej można zmieniać nieograniczoną liczbę razy. Każdy ma do tego prawo. Chcąc zawrzeć nową umowę na sprzedaż energii, należy jednak pamiętać, że niekiedy sprzedawcy stosują ograniczenia umowne. W związku z tym należy sprawdzić, czy przedterminowe rozwiązanie umowy, nie jest obarczone karą finansową. Co więcej bez problemu można też powrócić do poprzedniego sprzedawcy energii, z którym była zawarta umowa wcześniej.

W mieście Tomaszów Lubelski Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy