porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Toszek » Dostawcy prądu Toszek

Dostawcy prądu Toszek

Czy zmieniając dostawcę energii elektrycznej konieczna jest wymiana licznika?

Liczniki prądu należą do Operatora Systemu Dystrybucyjnego. W związku z tym podczas zmiany sprzedawcy energii elektrycznej najczęściej nie jest konieczna wymiana licznika na nowy. Zamontowanie nowego licznika potrzebne jest jedynie wtedy, kiedy wybrana oferta jest taryfą dwustrefową, a obecny licznik nie był przystosowany do mierzenia prądu w dwóch strefach. Bez względu na to zamontowanie nowego licznika w takiej sytuacji jest nieodpłatne.

Ile kosztuje prąd w naszym kraju?

W 2022 roku w Polsce średnia cena 1 kWh prądu wynosi 77 groszy. Jednak różnice w cenach sprzedawców prądu są naprawdę duże. Wynoszą one nawet 10 groszy. Dlatego wybór najtańszego dostawcy prądu jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed dużymi rachunkami. Ponadto trzeba również rozważyć zmianę taryfy prądowej, na lepiej dopasowaną do własnych potrzeb, albowiem ona ma także duży wpływ na wysokość faktur za prąd.

W mieście Toszek Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy