porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Trzemeszno » Dostawcy prądu Trzemeszno

Dostawcy prądu Trzemeszno

Najtańszy sprzedawca energii elektrycznej — gwarancja ceny

Wielu sprzedawców energii elektrycznej oferuje dla swoich klientów gwarancję cenową usług. Rozwiązanie to polega na niezmiennej stawce za kWh energii czynnej obowiązującej przez cały czas trwania zawartej umowy. Należy z kolei pamiętać, że gwarancja ceny nie zawsze dotyczy także dodatkowe koszty. Za każdym razem należy więc dokładnie sprawdzić tę ofertę proponowaną przez sprzedawcę prądu, a w razie niejasności dopytać o szczegóły pracownika.

Jak poprawnie porównać ceny sprzedawców energii?

Analizując ceny sprzedawców prądu za 1 kWh prądu, należy pamiętać o kilku elementach. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę czy ceny obu firm są cenami netto, czy też z VAT. Istotne jest również to, aby analizowane ceny dotyczyły identycznych grup taryfowych. Dodatkowo należy poza tym sprawdzić wysokość opłat stałych, które doliczane są przez sprzedawców energii do każdej faktury bez względu na zużycie energii elektrycznej, ponieważ ich stawki mogą być bardzo różne.

W mieście Trzemeszno Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy