porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Turek » Dostawcy prądu Turek

Dostawcy prądu Turek

Gdzie znaleźć opinie o dostawcy energii?

Przy wyborze sprzedawcy energii elektrycznej należy wziąć pod uwagę opinie innych klientów, korzystających z oferty danej firmy. Jest to cenne źródło informacji o funkcjonowaniu sprzedawcy, które pozwala zweryfikować obietnice z realiami. Opinie o dostawcach prądu można znaleźć na przykład w internecie na różnorodnych forach. Różnorodne zestawienia wskazujące, która firma to najtańszy dostawca energii to też świetne źródło informacji. Dodatkowo warto też podpytać znajomych.

Ile kosztuje energia w naszym kraju?

W 2022 roku w naszym kraju średnia cena 1 kWh energii wynosi 77 groszy. Jednak różnice w stawkach sprzedawców energii elektrycznej są naprawdę duże. Równe są one nawet 10 groszy. Wobec tego wybór najtańszego dostawcy energii jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed wysokimi fakturami. Ponadto należy także rozważyć zmianę taryfy prądowej, na lepiej dopasowaną do indywidualnych, bo ona ma także znaczący wpływ na wysokość rachunków za energię.

W mieście Turek Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy