porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Węgrów » Dostawcy prądu Węgrów

Dostawcy prądu Węgrów

Ile trwa zmienienie dostawcy energii?

Zmiana dostawcy prądu to proces, którego długość trwania zależy od tego, czy jest on przeprowadzany po raz pierwszy, czy też kolejny. Jeśli pierwszy raz zmieniany jest sprzedawca energii elektrycznej, wszelkie formalności trwają mniej więcej miesiąc od chwili zawarcia nowej umowy. Kolejne zmiany dostawcy prądu trwają z kolei krócej. W tym przypadku proces trwa około dni od chwili podpisania nowej umowy z wybranym sprzedawcą energii.

Dlaczego warto zmienić sprzedawcę energii elektrycznej?

Koszty związane z energią stanowią dużą część kosztów w każdym gospodarstwie domowym. Jedną z wielu opcji na ich zmniejszenie jest zmiana dostawcy energii. Rozwiązanie to daje możliwość wybrać najlepszą ofertę z dostępnych na rynku. Najtańszy dostawca energii to z kolei gwarancja obniżenia miesięcznych faktur za energię nawet o kilkadziesiąt złotych, czyli przez dwanaście miesięcy nawet o kilkaset złotych. W związku z tym wystarczy sprawdzić, który dostawca prądu jest najtańszy, aby móc oszczędzać.

W mieście Węgrów Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy