porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Więcbork » Dostawcy prądu Więcbork

Dostawcy prądu Więcbork

Ile kosztuje energia w Polsce?

W 2022 roku w naszym kraju średnia cena 1 kWh energii wynosi 77 groszy. Jednak różnice w cenach sprzedawców energii elektrycznej są naprawdę spore. Wynoszą one nawet 10 groszy. Wobec tego wybór najtańszego dostawcy prądu jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed dużymi rachunkami. Ponadto trzeba także rozważyć zmianę taryfy prądowej, na bardziej dopasowaną do własnych potrzeb, albowiem ona ma również znaczący wpływ na wysokość rachunków za prąd.

Najtańszy dostawca energii — gwarancja ceny

Wielu sprzedawców prądu oferuje dla swoich klientów gwarancję cenową usług. Opcja ta polega na niezmiennej stawce za 1 kWh energii czynnej obowiązującej przez cały okres trwania zawartej umowy. Należy z kolei pamiętać, że gwarancja ceny nie zawsze obejmuje dodatkowo dodatkowe opłaty. Za każdym razem trzeba więc szczegółowo sprawdzić tę ofertę proponowaną przez sprzedawcę energii, a w razie wątpliwości zapytać o szczegóły pracownika.

W mieście Więcbork Twój domyślny dostawca prądu to Energa. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy