porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Wieleń » Dostawcy prądu Wieleń

Dostawcy prądu Wieleń

Ile kosztuje prąd w naszym kraju?

W 2022 roku w naszym kraju średnia cena 1 kWh energii elektrycznej wynosi 77 groszy. Jednak różnice w cenach sprzedawców energii elektrycznej są naprawdę duże. Wynoszą one nawet 10 groszy. Dlatego wybór najtańszego sprzedawcy energii elektrycznej jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed wysokimi rachunkami. Ponadto trzeba zarazem rozważyć zmianę taryfy prądowej, na lepiej dopasowaną do własnych potrzeb, bo ona ma jednocześnie duży wpływ na wysokość faktur za prąd.

Najtańszy sprzedawca energii — gwarancja ceny

Wielu sprzedawców energii elektrycznej oferuje dla swoich klientów gwarancję cenową usług. Rozwiązanie to polega na niezmiennej cenie za 1 kWh energii czynnej obowiązującej przez cały czas trwania podpisanej umowy. Należy jednak pamiętać, że gwarancja ceny nie zawsze dotyczy również dodatkowe koszty. Za każdym razem trzeba więc szczegółowo sprawdzić tę ofertę proponowaną przez sprzedawcę prądu, a w razie niejasności dopytać o szczegóły pracownika.

W mieście Wieleń Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy